Únor v naší družince

Školní rok se nám pomalu přehoupl do druhé poloviny a máme tady únor. Na letošní svátek sv. Valentýna jsme se připravovali celý týden. Pro blízké jsme vyrobili drobný dáreček a povídali si o pěkném chování ke kamarádům a proč slavíme tento svátek. V rámci oslavy jsme vyrazili na pěší výlet do cukrárny, kde si děti pochutnaly na čokoládovém perníku. V období nemocí jsme si zahráli na návštěvu lékaře a připomněli si, které vitamíny nám mohou pomoci. Také jsme si povídali o masopustu a tradicích s ním spojených, vyrobili si karnevalovou masku, nazdobili tělocvičnu a zasoutěžili si o diplom a sladkou odměnu.